Reklama

Wiadomości

  • 4 października 2023
  • wyświetleń: 3074

[FOTO] Solidny dzwon na ul. Bystrzańskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło na ulicy Bystrzańskiej w Bielsku-Białej w środę 4 października. Do pierwszego z nich w rejonie hotelu Vienna, a do drugiego - w rejonie Kliniki św. Łukasza.

Zdarzenie drogowe na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej - rejon Kliniki św. łukasza - 4.10.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Na wysokości hotelu Vienna doszło do zderzenia dwóch osobówek. Podobne zdarzenie, jednak wyglądające dużo groźniej, miało miejsce w rejonie Kliniki św. Łukasza. Jak przekazała nam st. asp. Ilona Michalczyk, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej, kierująca osobowym Nissanem wyjeżdżając z parkingu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Hyundaiem.

Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na dalsze badania. W czasie akcji ratunkowej występowały utrudnienia w ruchu, a przez moment jezdnia w kierunku Szczyrku była zablokowana.

mp, pj / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj