Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2023
  • 4 października 2023
  • wyświetleń: 2923

[FOTO] Interwencje strażaków po wichurze. Konar spadł na samochód

Podczas wichur, które wystąpiły we wtorek 3 października oraz minionej nocy strażacy w powiecie bielskim i w Bielsku-Białej odnotowali 8 interwencji. Dotyczyły przede wszystkim drzew powalonych na jezdnie i linie energetyczne.

Interwencje strażaków związane z silnym wiatrem - 3-4.10.2023 · fot. OSP Mikuszowice Śląskie; Nadesłane przez czytelnika


Jak podaje KM PSP w Bielsku-Białej, na ulicach Kierowej, Młodzieżowej, Olszówki oraz Przędzalniczej konary drzew spadły na jezdnie. Z kolei przy ulicy Suchej drzewo oparło się na przewody energetyczne i telekomunikacyjne. Bielska komenda PSP podaje także, że przy ul. Wał Szwedzki konar spadł na samochód.

Interwencje odnotowano również w powiecie bielskim. W Czechowicach-Dziedzicach drzewo pochyliło się nad jezdnią drogi krajowej nr 1, a w Czańcu przy ulicy Cisowej drzewo powaliło się na drogę. Z kolei w Kozach przy ul. Kęckiej konary oparły się o przewody energetyczne i telekomunikacyjne.

mp / bielsko.info

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.