Wiadomości
- 16 września 2023
- 18 września 2023
- wyświetleń: 3501
Na rozbudowywanej ulicy Warszawskiej zmieniła się organizacja ruchu
O godzinie 12.00 w poniedziałek 18 września wprowadzony został kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu w związku z rozbudową ul. Warszawskiej.

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej, w ramach wdrażanego projektu przełożony został ruch na ul. Sarni Stok z jezdni w kierunku ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego na jezdnię w kierunku centrum handlowego.

ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematWęzeł Warszawska-Mazańcowicka dopiero wiosną. Optymistyczne termin okazał się niewykonalny
Hotel President znów działa. Historyczny obiekt wrócił na mapę Bielska-Białej
Utrudnienia w ruchu w centrum. Ruszają badania geologiczne pod budowę węzła przesiadkowego
Nowe MOP-y powstaną przy S-1. Kierowcy zyskają parkingi, ładowarki i strefy wypoczynku
Czy w Hałcnowie powstanie kolejne rondo? Radna pyta o plany przebudowy jednego ze skrzyżowań
Prawie 4 mln zł na budowę obwodnicy Hałcnowa. Podpisano umowę w Bielsku-Białej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











