Reklama

Wiadomości

  • 2 września 2023
  • 17 września 2023
  • wyświetleń: 2785

[ZDJĘCIA] Dzień otwarty Zakładu Gospodarki Odpadami

W sobotę 16 września w godzinach od 9.00 do 13.00 odbył się Dzień otwarty Zakładu Gospodarki Odpadami oraz Wydziału Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego. Wydarzenie przyciągnęło zarówno dzieci, jak i dorosłych. Można było poznać ZGO od kuchni. Pracownik chętnie odpowiadał na pytania mieszkańców. Zobaczcie zdjęcia!

Zwiedzanie Zakładu Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej - 16.09.2023 · fot. pj / bielsko.info


Na uczestników wydarzenia czekały zabawy edukacyjne z upominkami, pokaz śmieciarki, a także możliwość zwiedzania Zakładu Gospodarki Odpadami, czyli miejsca, do którego trafiają nasze odpady.

Bezpłatny autobus przewożący mieszkańców do ZGO podstawiony został na plac Ratuszowy 5 i kursował co godzinę - od 9.00 do 12.00. W ZGO każdy uczestnik dostał paczkę w eko-torbie. W tym dniu można było również załatwić wszelkie formalności związane z odpadami komunalnymi.

Dzień otwarty Wydziału Gospodarki Odpadami UM w Bielsku-Białej - 16.09.2023 · fot. pj / bielsko.info


Przypominamy, że wszelkie informacje na temat odpadów komunalnych znajdują się na stronie: http://www.czystemiasto.bielsko-biala.pl.

ar, mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.