Wiadomości

  • 30 sierpnia 2023
  • 1 września 2023
  • wyświetleń: 4347

Wprowadzą strefę płatnego parkowania na ulicach w centrum. Będzie zmiana organizacji ruchu

Za nami:

W związku z rozszerzeniem Strefy Płatnego Parkowania o dodatkowe ulice, zostanie zmieniona organizacja ruchu na ul. Podwale oraz na skrzyżowaniach ulic: Stefana Okrzei i Podwale oraz Stanisława Dubois i Podwale. Przypomnijmy, zmiany wejdą w życie w piątek 1 września.

parkingi, parkomat
Wprowadzą strefę płatnego parkowania na ulicach w centrum. Będzie zmiana organizacji ruchu · fot. bielsko.info


- Ulica Podwale na odcinku od ul. Stanisława Dubois do ul. Stefana Okrzei zostanie objęta ruchem jednokierunkowym. Na skrzyżowaniach ulic: Stefana Okrzei i Podwale oraz Stanisława Dubois i Podwale zmienione zostanie pierwszeństwo przejazdu - poinformował Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej. Szczegółowe zmiany w organizacji ruchu zostały przedstawione na poniższej mapie.

Wprowadzą strefę płatnego parkowania na ulicach w centrum. Będzie zmiana organizacji ruchu
Wprowadzą strefę płatnego parkowania na ulicach w centrum. Będzie zmiana organizacji ruchu · fot. MZD Bielsko-Biała


Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej dodał, że w celu zapoznania kierowców z zasadami obowiązującymi od piątku 1 września w rozszerzonym obszarze Strefy Płatnego Parkowania rozpoczęto kolportaż ulotek. Zawierają one podstawowe informacje dotyczące form płatności oraz sposobu obsługi parkomatu.

- Ulotka zawiera także mapę z lokalizacją wszystkich parkomatów w Strefie Płatnego Parkowania w tym w rozszerzonym z dniem 1 września obszarze oraz niezbędne informacje o kontakcie z jej operatorem. Ulotki te kierowcy znajdą m.in. za wycieraczkami pojazdów na ulicach zlokalizowanych w rozszerzanym obszarze, na stanowiskach informacyjnych Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Wydziału Komunikacji oraz stanowisku Centrum Handlowego „Sfera” przy ul. Michała Grażyńskiego - przekazał MZD.

Większa strefa płatnego parkowania w okolicach Sfery!


Więcej o wprowadzeniu strefy parkowania na wyżej wspomnianych ulicach portal bielsko.info pisał w artykule "MZD chce rozszerzyć strefę płatnego parkowania. Są szczegóły".

mp / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.