Reklama

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 3876

[FOTO] Policjanci zabezpieczali mecz podwyższonego ryzyka. Wdrożono szczególne środki ostrożności

W miniony piątek 18 sierpnia liczne siły bielskich policjantów wraz z funkcjonariuszami z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, katowickiego Oddziału Prewencji Policji oraz mundurowymi z komendy z Sosnowca czuwały nad bezpieczeństwem podczas imprezy masowej podwyższonego ryzyka. Mowa o meczu piłki nożnej pomiędzy TS Podbeskidzie a Zagłębiem Sosnowiec.

Policjanci zabezpieczali mecz podwyższonego ryzyka. Wdrożono szczególne środki ostrożności - 18.08.2023 · fot. KMP Bielsko-Biała


- Wdrożone zostały szczególne środki ostrożności nie tylko wokół stadionu, ale i na terenie całego miasta i dróg dojazdowych. Policjanci współpracowali zarówno ze strażą pożarną, służbami medycznymi, jak i służbami ochrony działającymi na terenie stadionu - poinformował asp. Rafał Kobyłecki, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Zabezpieczeniem dowodził pierwszy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Dariusz Zajda.

- Mecz odbył się w kulturalnej atmosferze sportowego święta. W trakcie meczu oraz po jego zakończeniu nie doszło do żadnych naruszeń porządku, jak i zdarzeń nadzwyczajnych - podsumował asp. Kobyłecki.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.