Wiadomości

  • 20 sierpnia 2023
  • 4 września 2023
  • wyświetleń: 5974

[FOTO] Tyle mody w całym mieście: show, kontener M3 z wielkiej płyty oraz wystawa odzieży

Za nami:

W piątek, 1 września w ramach Dni Bielska-Białej ratusz i Bielskie Centrum Kultury zaprosili na modowe retro wydarzenia!

Tyle mody w całym mieście - 1.09.2023 · fot. Lucek Cykarski / BCK


W parku przy BCK o godzinie 18.00 odbyło się widowisko uliczne - pokaz mody z elementami tańca i teatru przy piosenkach z lat 70.!

Tego samego dnia KONTENER M3 zagościł na Placu Bolesława Chrobrego i będzie tam przez cały wrzesień! To wyjątkowy kontener z zaaranżowanym wnętrzem - projekt pod nazwą M3design lat 70. Przeniesiemy się w czasie do tych szalonych, kolorowych lat i zajrzymy do mieszkania w wielkiej płycie z lekkim przymrużeniem oka.

Otwarta została także wystawa modowa "Szyte na miarę", która również będzie prezentowana do 24 września. W Starym Ratuszu w Białej, przy ul. Ratuszowej 2, w witrynach okien zobaczycie odzież codzienną i niecodzienną, bardzo przekrojowo, przez całe lata 70!

Odbyła się także Parada Międzypokoleniowa w kolorowych strojach z lat 70.! To doskonały sposób, by w radosny sposób wejść w klimat lat 70., które są motywem przewodnim tegorocznych dni Bielska-Białej. Przemarsz rozpocznie się o godzinie 10:00 na Placu Chrobrego i tanecznym krokiem przejdziemy pod ratusz!

kontener m3


szyte na miarę

ar, BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.