REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2023
  • 11 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 54504

[FOTO] Zakończono poszukiwania zaginionego 14-latka. Oficjalna informacja

Policjanci z Bielska-Białej poinformowali o oficjalnym zakończeniu poszukiwań zaginionego 14-latka z naszego miasta. Akcja trwała od dzisiejszego poranka.

Akcja poszukiwawcza w rejonie przełęczy Przegibek - 9.08.2023 · fot. sid / bielsko.info


Przypomnijmy, chłopak samowolnie opuścił miejsce zamieszkania we wtorek 8 sierpnia wieczorem i później nie skontaktował się z rodziną. Jak informował nasz reporter przed godziną 15.00, na miejscu były zastępy straży pożarnej, m.in. z OSP Straconka, OSP Lipnik, grupa poszukiwawczo-ratownicza OSP Stare Bielsko z quadem i dronem z kamerą termowizyjną oraz strażacy z JRG-1.

Po godzinie 16.00 wpłynęła do nas informacja, że poszukiwania w masywie leśnym na przeł. Przegibek zostały odwołane. Nieoficjalnie wiadomo, że zaginiony nastolatek został zlokalizowany w jednym z punktów zabawowo-rozrywkowych przy ul. Partyzantów. Nim na miejsce dotarli policjanci, 14-latek miał uciec.

Akcja poszukiwawcza w rejonie przełęczy Przegibek - 9.08.2023
Akcja poszukiwawcza w rejonie przełęczy Przegibek - 9.08.2023 · fot. sid / bielsko.info


Około godziny 19.00 informację o zakończeniu poszukiwań przekazał nam st. asp. Rafał Kobyłecki, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej. - Nieletni został odnaleziony na terenie Bielska-Białej. Jest cały i zdrowy. Dziękuję za pomoc i wsparcie - poinformował.

- Dzięki przekazywanym przez mieszkańców i sprawdzanym na bieżąco informacjom zaginiony nastolatek finalnie został odnaleziony przez policjantów wydziału prewencji bielskiej komendy. Wczoraj wieczorem na jednej z bielskich ulic zauważył go przechodzień, który natychmiast zawiadomił policję i przekazał cenne informacje. Policjanci również dzięki współpracy z dyspozytorem Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej chwilę później odnaleźli nastolatka całego i zdrowego - dodał st. asp. Kobyłecki.

mp, sid / bielsko.info

Reklama