Reklama

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 2670

[WIDEO] Piłkarz Podbeskidzia wykonał obraźliwy gest? "Bardzo za to przepraszam"

We wczorajszym meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała jedyną bramkę dla Górali strzelił Lionel Abate - był to pierwszy gol Kameruńczyka na pierwszoligowych boiskach. Po umieszczeniu piłki w siatce piłkarz podbiegł pod trybuny i pokazał gest podcięcia gardła - wychwyciły to także kamery telewizyjne.

Lionel Abate po strzeleniu gola w meczu z Resovią podbiegł do kibiców i pokazał gest podcięcia gardła
Lionel Abate po strzeleniu gola w meczu z Resovią podbiegł do kibiców i pokazał gest podcięcia gardła · fot. Polsat Sport


Sprawę nagłośniły rzeszowskie media, a gest widoczny jest także na powtórkach gola:

Loading...


Do sytuacji odniósł się klub spod Klimczoka, który w mediach społecznościowych opublikował nagranie z komentarzem swojego zawodnika. - Wczoraj bardzo źle celebrowałem mojego gola. W rzeczywistości chodziło mi o terroryzm w moim kraju, Kamerunie. Kiedy pokazałem na moją rękę, na której miałem owinięty biały papier, chciałem, żeby do mojego kraju dotarła ta wiadomość. Nie miało to dotyczyć fanów z Rzeszowa, Polaków. Bardzo za to przepraszam, miał być to tylko apel do zakończenia wojny w moim kraju. Jeszcze raz za to przepraszam - przekazał Abate.

Loading...

kr / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.