bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1798

Kradną sprzęt narciarski

Wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego w górach tłumnie pojawili się turyści i narciarze. Niestety, policja odnotowała też pierwsze kradzieże sprzętu narciarskiego.

Wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, aby pozostawiony przez niefrasobliwych właścicieli sprzęt narciarski zniknął ze stoku, czy sprzed lokalu gastronomicznego. Giną też narty pozostawione zarówno w samochodach, jak i w bagażnikach montowanych na dachach pojazdów.

Policja prosi narciarzy o wzmożoną uwagę i czujność, a przede wszystkim o staranne zabezpieczenie posiadanego - nierzadko bardzo drogiego - sprzętu narciarskiego. Aby uniknąć kradzieży, narty warto oddać do przechowalni. Sprzęt można także oznakować w sposób wiadomy tylko dla właściciela.

Oznakowanie nart jest istotne w przypadku ich kradzieży. Wówczas zgłaszający o przestępstwie może podać cechę charakterystyczną, dzięki której narty - w momencie ich odnalezienia - trafią z powrotem do właściciela.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.