bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1663

Miasto redukuje zużycie energii

24 stycznia w stolicy Podbeskidzia odbędzie się coroczne spotkanie w sprawie realizacji europejskiego "Planu działań na rzecz zrównoważonej energii dla miasta Bielska-Białej".

Spotkanie będzie także podsumowaniem działań redukujących zużycie energii i emisji CO2 w Bielsku-Białej. Przedstawiciele takich instytucji i firm jak Szkoła Podstawowa nr 13, Centrum Handlowe Gemini Park, dwie największe spółdzielnie mieszkaniowe, a także firma Aluprof pokażą, jak poradzono sobie z wdrożeniem rozwiązań efektywności energetycznej w swoich placówkach.

Uczestnikami styczniowego spotkania będą nie tylko przedstawiciele Urzędu Miejskiego i spółek miejskich, ale także reprezentanci przedsiębiorstw komunalnych, spółek energetycznych, spółdzielni mieszkaniowych i kluczowych bielskich firm. Ponadto zaproszono fundacje ekologiczne, aby wspólnie zastanowić się jak zwiększyć efektywność energetyczną.

W programie oprócz prezentacji bezpłatnych szkoleń z efektywności energetycznej dla firm, przedstawiona zostanie oferta darmowych kursów eco-drivingu dla mieszkańców Bielska-Białej, a także informacje o strategii energetycznej miasta, które mogą posłużyć do otwarcia nowych możliwości współpracy biznesu z samorządem.

Spotkanie w odbędzie się 24 stycznia o godzinie 10.00 w bielskim Ratuszu, sala sesyjna, I piętro. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres: pze@bielsko-biala.pl do dnia 21 stycznia.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.