bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1560

Delegacja z USA na Podbeskidziu

Od 17 do 23 stycznia w Polsce będzie przebywać delegacja Okręgowej Izby Reprezentantów oraz Polsko-Amerykańskiej Organizacji Demokratów. Delegacja przyjedzie również do Bielska-Białej.

W skład delegacji wchodzi Maria Antonia Berrios, która jest członkinią Izby Reprezentantów Zgromadzenia Narodowego Stanu Illinois. Berrios jest pierwszą Portorykanką, która jest przedstawicielką w Izbie Reprezentantów Stanu Illinois.

Razem z przedstawicielką samorządu Stanu Illinois do Bielska-Białej zawita Bogdan Dola - Przewodniczący Polsko-Amerykańskiej Organizacji Demokratycznej - sekcji przy Partii Demokratycznej USA, właściciel i Prezes TVP Chicago oraz Daniel Pogorzelski - Dyrektor Polsko-Amerykańskiej Organizacji Demokratycznej - sekcja przy Partii Demokratycznej USA.

Celem wizyty jest nawiązanie współpracy i realizacji programu „Bezpośrednia promocja marki polskiej i jej zlokalizowanie na regionalnej mapie Polski”. Na Podbeskidziu i w Małopolsce goście odwiedzą m.in. Żywiec (browar, zamek), elektrownię w Czernichowie, powiat pszczyński, Bielsko-Białą, Szczyrk i okolice. Zwiedzą również Zakopane i Kraków. Kulminacyjnym punktem jest wizyta w Warszawie i spotkanie z naszymi parlamentarzystami.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.