Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2023
  • 31 lipca 2023
  • wyświetleń: 7266

[FOTO] Te koncerty zna każdy bielszczanin. Za nami kolejna edycja #GraMy doBBro

W sobotę 29 lipca na Rynku odbył się kolejny koncert #GraMy doBBro. Wydarzenie miało charytatywny wymiar.

Koncert #Gramy doBBro na bielskim Rynku - 29.07.2023 · fot. Fabian Żakowiecki / bielsko.info


Przed publicznością wystąpili: Amaya, Biały/Waitin’For, Damian Luber, Ela Tanistra, Grechna, Karolina Perła Lapczyk, LAF, Maciej Gucik, Nina Kumorek, N.O.T., Paulina Wirska, Pociąg Rock’N’Roll, Sandra Pytlarz, Sebastian Thiel, SCZ Familia, Son Dorado, SSKJEGG, The Djangos, Tomasz Madzia. Koncert poprowadził Piotr Skucha.

Wydarzenie miałoa wymiar charytatywny. Aby wspomóc Fundację na rzecz Rozwoju Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej Razem dla Dzieci można było nabyć koszulkę - cegiełkę.

Była to już siódma edycja wydarzenia - wspólnej inicjatywy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz lokalnych artystów. Akcja została zapoczątkowana przez jedną ze znanych piosenkarek, która po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza - zachęciła środowiska artystyczne do integracji. Bielsko-Biała podjęło inicjatywę po swojemu i będziemy mieli okazję już po raz siódmy mieliśmy usłyszeć i zobaczyć na scenie kilkudziesięciu w większości lokalnych artystów, grup, zespołów.

Koncert GraMy doBBro to też wielki popis miksowania się różnych artystów. Dzięki inicjatywie bielscy muzycy stworzyli wiele nowych projektów. Wielu z nich wychodzi na scenę z kolejnymi zespołami i wokalistami. Widać, że GraMy doBBro przyniosło wiele dobrego pod tym względem, a artyści świetnie bawią się podczas wykonywania utworów w różnych konfiguracjach.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.