bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1655

Policja szuka świadków wypadku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej szuka świadków wypadków, do których doszło w ostatnich dniach na drogach powiatu bielskiego.

9 stycznia około 8.00 w Porąbce na ul. Mała Puszcza w rejonie posesji nr 21, kierująca osobowym Oplem Astrą nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, utraciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Na skutek wypadku kierująca oraz 4-letnia pasażerka pojazdu doznały obrażeń ciała.

10 stycznia około 21.45 w Czańcu na skrzyżowaniu ul. Handlowej i Kęckiej, kierujący osobowym BMW podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z Volkswagenem Passatem. Na skutek zderzenia kierowca Passata i pasażer tego pojazdu odnieśli obrażenia ciała.

Bielska policja prosi wszystkich posiadających informacje na temat tych wypadków o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230, 33 8121376, nr alarmowe 997, 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj