Reklama

Wiadomości

  • 10 lipca 2023
  • 23 września 2023
  • wyświetleń: 9318

[WIDEO, FOTO] Powstał charytatywny sklep. Dochód przeznaczony na opiekę nad chorymi dziećmi

23 września Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo z Tychów ruszyła z nowym projektem! W galerii Gemini Park Bielsko-Biała otwarty został Sklep Charytatywny dla Dzieci "Świetlikowo To i Owo".

Sklep Charytatywny dla Dzieci "Świetlikowo To i Owo" - 23.09.2023 · fot. Gemini Park Bielsko-Biała; Fundacja "Świetlikowo"


Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo od 14 lat opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi z terenu całego województwa śląskiego. Prowadzi Hospicjum Domowe dla Dzieci, Centrum Opieki Dziennej, jak również wypożyczalnie sprzętu medycznego. Pomaga na wszystkie możliwe sposoby. Organizację wspomagają - jako Ambasadorzy - Martyna Wojciechowska i Sebastian Riedel.

W sobotę 23 września organizacja otworzyła w Gemini Park Bielsko-Biała Sklep Charytatywny dla Dzieci Świetlikowo To i Owo.

Loading...


W sklepie znajdziemy odzież używaną, zabawki i akcesoria dla dzieci. Cały zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na działalność Fundacji.

W sklepach Świetlikowo To i Owo będzie można zakupić używane rzeczy dla dzieci. Odzież i inne przedmioty Fundacja będzie otrzymywać głównie od mam, których dzieci już wyrosły ze swoich ubrań. Zbierana jest odzież dziecięca do rozmiaru 140 cm. Wśród darczyńców będą także osoby znane i lubiane. W planach oprócz sprzedaży jest również organizowanie pokazów mody, spotkania z ważnymi osobami wspierającymi młode mamy.

- Postarajmy się razem zadbać o naszą planetę, wprowadźmy w życie nowe nawyki... Jeśli Twoje dziecko wyrosło już z ubranek, możesz nam je przekazać, a my zadbamy o to, aby dostały nowe życie. Pomaganie jest fajne, a przy okazji możecie wesprzeć naszych podopiecznych - mówią pomysłodawcy ze Świetlikowa.

Loading...

ar, mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj