Reklama

Wiadomości

  • 5 lipca 2023
  • 11 lipca 2023
  • wyświetleń: 5482

[FOTO] Kolarskie święto na Błoniach. Maraton MTB w Bielsku-Białej

W niedzielę 9 lipca na bielskich Błoniach odbył się Bike Atelier MTB Maraton! To kolarskie święto, w którym wystąpili profesjonalni zawodnicy, amatorzy i całe rodziny! Zobaczcie zdjęcia!

Kolarskie święto na Błoniach. Maraton MTB w Bielsku-Białej - 09.07.2023 · fot. Fabian Żakowiecki / bielsko.info


Bike Atelier MTB Maraton to jedna z największych imprez tego typu w Polsce. To nie tylko zawody, ale także szereg atrakcji. Zawodnicy mogli wystartować na czterech dystansach: PRO - dla tych, którzy trenują dużo, HOBBY - dla amatorów szukających wyzwań, MINI - coś dla początkujących fanów MTB oraz FAMILY - to z kolei rywalizacja rodzinna dla najmłodszych. Na terenie miasteczka maratonu zostały również zorganizowane wyścigi KIDO dla dzieci.

W czasie imprezy można było zdobyć punkty w ramach Pucharu Polski w maratonie MTB. Tegoroczny Puchar Polski XCM obejmuje pięć edycji, z czego aż dwie przypadły na Bike Atelier MTB Maraton - w Jeleśni i Bielsku-Białej.

Na terenie miasteczka maratonu były dostępne m.in. stoiska jego partnerów, punkt gastronomiczny, punkt medyczny, myjki na rowery oraz serwis rowerowy.

ar, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.