REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 30 czerwca 2023
  • 2 lipca 2023
  • wyświetleń: 4570

Nocne włamanie do sklepu jubilerskiego. Ukradł... 30 zł

W nocy 30 czerwca przy ulicy Barlickiego w Bielsku-Białej doszło do włamania do sklepu jubilerskiego. To kolejne w ostatnim czasie zdarzenie tego typu w centrum miasta.

Policja, ilustracja
Nocne włamanie do sklepu jubilerskiego. Ukradł... 30 zł · fot. materiały prasowe


Jak poinformowała nas asp. sztab. Katarzyna Chrobak - rzecznik prasowa bielskiej komendy policji, zgłoszenie o włamaniu wpłynęło około godz. 2:30. Sprawca otworzył kłódki w kracie, a następnie wyważył drzwi i dostał się na zaplecze. Dokonał kradzieży metalowej kasetki, w której znajdowała się gotówka w kwocie 30 zł. Nie zginęła biżuteria. Natomiast straty powstałe w wyniku włamania to około 3 tysięcy złotych.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z psem tropiącym. Sprawca jak dotąd nie został ustalony. Czynności trwają.

Przypomnijmy, że w pierwszej połowie czerwca informowaliśmy o włamaniu do salonu jubilerskiego przy ul. 3 Maja - szczegóły: Włamanie do jubilera w centrum miasta. Skradziono biżuterię.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.