Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2023
  • wyświetleń: 1184

Jak dojechać autobusem na pływalnie Panorama i Start?

W piątek, 30 czerwca otwarta została po remoncie pływalnia “Panorama”. Dojazd na basen jest zapewniony kilkoma liniami komunikacji miejskiej.

Basen "Panorama" w Bielsku-Białej - 16.06.2023
Basen "Panorama" w Bielsku-Białej po remoncie - 06.2023 · fot. Roman Matyja


Na odkryty basen przy ul. Konopnickiej dojedziemy liniami nr 15 i 23 (przystanek Konopnickiej Szpital Pediatryczny) a także linią nr 7 (przystanek Browarna).

MZK zachęca przy okazji do skorzystania z oferty pływalni “Start” przy ul. Startowej w Cygańskim Lesie. Dojazd do pływalni będzie zapewniony liniami nr 1 (przystanek Cygański Las) a także liniami nr 10, 12, 24, 57 (przystanek Bystrzańska Urząd Skarbowy) a także linią nr 34 (dojazd do przystanku Zajezdnia MZK i przejście piesze ul. Rzeczną i Startową lub przesiadka na linię nr 1), która od 1 lipca będzie kursowała również w weekendy.

W wakacyjne weekendy przy sprzyjających warunkach atmosferycznych linie nr 1, 7, 10, 15 i 23 będą obsługiwane taborem przegubowym.

mzk baseny

ar / bielsko.info

źródło: MZK Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.