
Wiadomości
- 24 czerwca 2023
- wyświetleń: 2151
Letnie Brzmienia: dodatkowe kursy autobusowe
Za nami:
Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że w dniach 23 oraz 24 czerwca (piątek-sobota) w związku z organizacją koncertów plenerowych „Letnie Brzmienia 2023” przy Stadionie Miejskim (ul. Tadeusza Rychlińskiego) uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii nr 20 i 23.

Kursy będą realizowane na skróconych trasach przejazdu umożliwiających dojazd do największych osiedli w mieście po zakończeniu wydarzenia:
- linia nr 20 z przystanku Żywiecka Stojałowskiego do przystanku Wapienica Strażacka;
- linia nr 23 z przystanku Żywiecka Stadion Miejski do przystanku Szpital Wojewódzki (następnie do przystanku Zajezdnia MZK).
Godziny odjazdu powyższych kursów uwarunkowane są od czasu zakończenia koncertu, tj. ok. godz. 23.45. Kursy realizowane autobusami przegubowymi. Ponadto w nocy z 23/24 czerwca oraz 24/25 czerwca kursy linii nocnych nr N1 i N2 z przystanku Zajezdnia MZK o godz. 0.00 również będą obsługiwane autobusami przegubowymi.
Powrót możliwy jest także rozkładowymi kursami linii nr 3 z przystanku PCK PKP Lipnik oraz linii nr 4 z przystanku Żywiecka Os. Grunwaldzkie.

ZOBACZ TAKŻE

Bielsko-Biała stawia na ekologię - cztery autobusy wodorowe trafią do MZK. Podpisano umowę

[WIDEO] Bagaż za darmo w autobusach MZK Bielsko-Biała - co i jak możesz przewozić?

Wiosenna akcja porządkowa na przystankach autobusowych w Bielsku-Białej

[WIDEO] Przewóz rowerów w komunikacji miejskiej: tylko w wyznaczonych pojazdach i za opłatą

Zawieszenie linii nr 14. na okres ferii zimowych

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 53. Nowy rozkład obowiązywał będzie w dni robocze i niedziele
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.