REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 8 czerwca 2023
  • 11 czerwca 2023
  • wyświetleń: 3495

[FOTO] "Randka w pięknym otoczeniu natury". Jubilaci na szczycie

To było spotkanie dwóch jubilatów - 70-latków - na najwyższym poziomie. Mowa o Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny oraz Kolei Linowej Szyndzielnia, które obchodzą w tym roku swój jubileusz.

Spotkanie na najwyższym poziomie. Jubilaci na szczycie · fot. Szyndzielnia Resort


- To było niezwykle cudowne, kolorowe, rozśpiewane i radosne spotkanie na najwyższym poziomie. Zobaczcie sami, jak wyglądała ta randka w pięknym otoczeniu natury - bo miasto Bielsko-Biała to Miasto w górach - relacjonuje w mediach społecznościowych Szyndzielnia Resort, który podzielił się fragmentami sesji fotograficznej.

Ośrodek poinformował również, o "niecodziennym wydarzeniu, którego jeszcze w Bielsku-Białej nie było". - To będzie super niespodzianka na Powitanie Lata na Szyndzielni - w piątek, 23 czerwca - będzie się działo - zapowiada.

Spotkanie na najwyższym poziomie. Jubilaci na szczycie
Spotkanie na najwyższym poziomie. Jubilaci na szczycie · fot. Szyndzielnia Resort


Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny będzie zapraszać na swoje święto i koncerty do Koszęcina 30 czerwca i 1-2 lipca.

Kolej Linowa Szyndzielnia kursuje codziennie. W poniedziałki w godzinach od 10.00 do 19.30, od wtorku do soboty od 9.00 do 19.30, a w niedziele i święta - od 9.00 do 19.30.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.