REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 13 czerwca 2023
  • 27 czerwca 2023
  • wyświetleń: 9863

[ZDJĘCIA] Niedziela na stoku Dębowca na rozpoczęcie wakacji

W niedzielę 25 czerwca bawiliśmy się na stoku Dębowca w Bielsku-Białej na pikniku! Było wiele atrakcji, w których chętnie uczestniczyły całe rodziny. Pogoda dopisała! Zobaczcie zdjęcia!

Niedziela na stoku Dębowca na rozpoczęcie wakacji - 25.06.2023 · fot. BBOSiR


Była to druga edycja imprezy „Dębowiec letnią porą” pod patronatem Jarosława Klimaszewskiego - Prezydenta Bielska-Białej. Za nami wyjątkowy piknik z konkursami, zawodami i mnóstwem zabaw. Była gra terenowa, konkurencje biegowe, festiwal kolorów, czyli zabawa w rzucanie kolorowymi proszkami i puszczanie baniek mydlanych. Oczywiście nie zabrakło również dmuchańców i animacji dla dzieci.

Odbyły się także warsztaty z jazdy na deskorolce. Było więc bardzo głośno i wesoło oraz sportowo począwszy od zabaw z piłką, kończąc na torze przeszkód. Chętni mieli okazję wziąć udział w konkursie wiedzy o Bielsko-Bialskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, w którym do wygrania był lot balonem nad miastem. O godz. 19.00 rozpoczęła się impreza z DJ-em Adamusem i gościem specjalnym - Koliną Violin.

ar, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.