REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 5 czerwca 2023
  • 13 czerwca 2023
  • wyświetleń: 9236

Kolejny etap ważnej inwestycji. Zamkną pas drogi w stronę centrum

W środę, 7 czerwca rozpoczęły się prace w związku z realizacją kolejnego etapu rozbudowy ul. Warszawskiej. Chodzi o odcinek od rejonu skrzyżowania przy dawnym Tesco do skrzyżowania z ul. Sarni Stok.

Rusza kolejny etap ważnej inwestycji. Będą utrudnienia
Rusza kolejny etap ważnej inwestycji. Będą utrudnienia · fot. Nadesłane przez czytelnika / Patryk


W pierwszym etapie zostaną przeprowadzone prace przygotowawcze polegające na wykonaniu przewiązek przez pas dzielący ul. Warszawską przy częściowym zajęciu jezdni wewnętrznych pasów ruchu. Przewiązki będą wykonywane w rejonie skrzyżowania ulic: Warszawska - Sarni Stok - Eugeniusza Kwiatkowskiego (przed skrzyżowaniem jadąc w kierunku Katowic) i w rejonie skrzyżowania ulic: Warszawska-zjazdy do centrów handlowych (przed skrzyżowaniem jadąc w kierunku Katowic).

Jak informuje firma Eurovia, drugi etap rozpocznie się w środę, 14 czerwca i potrwa do połowy listopada br. W tym czasie nastąpi zamknięcie jezdni ul. Warszawskiej w kierunku centrum Bielska-Białej. Ruch na drugiej jezdni (w stronę Katowic) będzie dwukierunkowy, z przejazdem przez przewiązki. Poza tym dostępne będą wszystkie relacje ruchu dostępne dotychczas, z wyłączeniem wjazdu w ul. Kwiatkowskiego.

- Prosimy zachować szczególną ostrożność w obrębie prowadzonych prac - apeluje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.