bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1419

Złodzieje kradną na potęgę

Wystarczyła chwila nieuwagi mieszkanki bielskiej ul. Wyzwolenia, aby łupem złodzieja padł pozostawiony na klatce schodowej wózek dziecięcy wart 1300 zł.

Do podobnej kradzieży doszło w Bielsku-Białej na ul. Bystrzańskiej, gdzie rabuś skradł z otwartego garażu rower górski marki „Giant” o wartości 2000 zł.

Podobnych kradzieży jest naprawdę dużo. Złodzieje tylko czekają na odpowiedni moment, żeby kogoś niepostrzeżenie okraść i jak się okazuje - nie ma dla nich żadnych świętości.

W minioną niedzielę z zakrystii bielskiego kościoła zniknął portfel z dokumentami i gotówką w kwocie 180 zł. We wtorek w autobusie miejskim rabuś okradł jednego z podróżnych. Z kieszeni jego spodni zniknął telefon marki "Samsung” warty 400 zł.

Złodzieje tradycyjnie grasowali także w bielskich lokalach. Z jednego z nich zniknęła kurtka, a wraz z nią dowód rejestracyjny pojazdu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.