bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1316

Chciał połknąć działkę "trawki"

Policjanci z komisariatu I zatrzymali 19-letniego bielszczanina, który nie dość, że posiadał środki odurzające i kradziony telefon komórkowy, to dodatkowo w jego domu mundurowi odnaleźli sfałszowane pieniądze.

Na bielskiej ul. Straconki policjanci zauważyli dobrze im znanego bielszczanina. Na widok funkcjonariuszy sprawca rzucił się do ucieczki. Uciekając, wyjął z kieszeni niewielki woreczek foliowy i usiłował go połknąć. W tym momencie został zatrzymany.

W woreczku znajdowała się marihuana. W takcie przeszukania zatrzymanego policjanci odnaleźli dodatkowo telefon komórkowy, który został skradziony końcem zeszłego roku. Sprawca nie zamierzał się jednak poddawać bez walki. Zachowywał się wyjątkowo agresywnie i arogancko wobec mundurowych. Szarpał się, wyrywał, usiłował kopać policjantów, a przy okazji znieważył ich słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe. Został szybko obezwładniony i zakuty w kajdanki.

W czasie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze odnaleźli nie tylko kolejne porcje posiadanej przez niego marihuany, ale także 30 sfałszowanych banknotów o nominale 50 zł. Sprawca tłumaczył się, że podrobione banknoty znalazł w czasie letniej imprezy organizowanej w straceńskich kamieniołomach.

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających i sfałszowanych środków płatniczych oraz paserstwa kradzionego telefonu komórkowego. Ponadto przed sądem tłumaczyć się będzie za znieważenie policjantów i naruszenie ich nietykalności cielesnej. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.