Wiadomości

  • 5 stycznia 2013
  • 13 stycznia 2013
  • wyświetleń: 3420

21. Finał WOŚP w Galerii Sfera

Za nami:

13 stycznia odbędzie się 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Galerii Sfera od godziny 10.00, będzie można przyłączyć się do zbiórki i wziąć udział w wielu imprezach towarzyszących.

wośp, sfera


Tegoroczne hasło zbiórki brzmi: dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Za zebrane podczas wydarzenia pieniądze zostanie zakupiony sprzęt do szpitali i hospicjów, który wpłynie na podniesienie standardów leczenia i opieki w Polsce.

Przez całą niedzielę 13 stycznia w Galerii Sfera będzie można spotkać wolontariuszy, zbierających na cel 21. Finału. Oprócz zbiórek odbędą się także licytacje wartościowych przedmiotów m.in. koszulek podpisanych przez siatkarki BKS Aluprof Bielsko-Biała.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko okazja do licytacji i zbiórki pieniężnej na szczytny cel. To również cały szereg atrakcyjnych eventów o charakterze edukacyjnym. W tym roku wraz z fundacją Forget-me-not Psia Edukacja organizatorzy przygotowali m.in. pokazy ratownicze, wystawę sprzętu ratowniczego i naukę pierwszej pomocy. Każdy będzie mógł także zbadać ciśnienie i oddać krew. Wśród przybyłych gości pojawią się policjanci, przedstawiciele straży pożarnej, a także wolontariusze z psami.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj