bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 stycznia 2013
  • 5 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2074

Psia Edukacja w Galerii Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

W najbliższą sobotę, 5 stycznia w Galerii Sfera odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie z psem Largo oraz wolontariuszami fundacji Forget-me-not. Tradycja imprezy sięga 2011 roku, kiedy Largo po raz pierwszy gościł się w bielskiej galerii.

Psia Edukacja, Sfera
Largo po raz pierwszy gościł w bielskiej galerii w 2011 roku.


Pies przez wielu uważany jest za najlepszego przyjaciela człowieka. Aby jednak ta przyjaźń mogła się prawidłowo rozwijać, należy zapewnić mu jak najlepsze warunki. Na pytanie, jak to zrobić, odpowiedzą wolontariusze fundacji Forget-me-knot.

Podczas spotkania poruszą również kwestie odpowiedniego kontaktu psa z dzieckiem, udzielą porad weterynaryjnych oraz informacji o tym, dlaczego warto i jak najprościej zaadoptować psa ze schroniska. Na najmłodszych czekają natomiast różne atrakcje i zabawy.

- Spotkania z fundacją organizujemy już 2011 roku. Za każdym razem to doskonała okazja dla naszych najmłodszych gości, aby przebywać w towarzystwie przemiłych czworonogów. Dorośli mogą natomiast znaleźć odpowiedzi na mnóstwo nurtujących pytań na temat trzymania zwierząt w domu. W każdą pierwszą sobotę miesiąca odwiedza nas mnóstwo rodziców z dziećmi, co jest dla nas dowodem na sympatię, jaką obdarzają spotkania z Largo klienci - tłumaczy Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu Galerii Sfera.

Początek wydarzenia o godzinie 9:00 w foyer galerii 2.

ab / bielsko.info, źródło: Galeria Sfera

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj