Reklama

Wiadomości

  • 27 stycznia 2023
  • 3 lutego 2023
  • wyświetleń: 30123

Ciało mężczyzny na terenie stawów. Są wyniki sekcji zwłok

W piątek, 27 stycznia wczesnym popołudniem na terenie stawów hodowlanych w rejonie ulicy Lekacz w Pisarzowicach odnaleziono ciało mężczyzny. Przeprowadzono sekcję zwłok. Znana jest przyczyna śmierci 85-latka.

Interwencja służb ratunkowych w Pisarzowicach - 27.01.2023
Interwencja służb ratunkowych w Pisarzowicach - 27.01.2023 · fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Pisarzowicach


Jak przekazała portalowi bielsko.info prokurator Agnieszka Michulec, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej, ciało mężczyzny odnaleziono na terenie stawów hodowlanych jednej z pisarzowickich spółdzielni, a zwłoki ujawnili jej pracownicy, którzy dokonywali inspekcji zbiorników wodnych. W piątkowej akcji brały udział: zastępy OSP Pisarzowice, PSP Bielsko-Biała, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

Udało się zidentyfikować tożsamość denata - to 85-latek z miejscowości Roczyny w powiecie wadowickim, w gminie Andrychów. Bielska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci starszego mężczyzny.

- Przeprowadzona w dniu 1 lutego sekcja zwłok ponad osiemdziesięcioletniego człowieka pozwoliła na ustalenie, że przyczyną zgonu było utopienie i brak jest danych wskazujących na to, że do śmierci pokrzywdzonego przyczyniły się inne osoby - poinformowała nas Anna Zarychta - Prokurator Prokuratury Rejonowej w Bielsku-Białej.

ar, mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.