Wiadomości

  • 25 stycznia 2023
  • 16 lutego 2023
  • wyświetleń: 1167

Bolewski & Tubis w Cavatina Hall

Za nami:

W czwartek, 16 lutego o godz. 19.00 w sali kameralnej bielskiej Cavatiny Hall wystąpi duet Bolewski & Tubis.

Bolewski i Tubis wystąpią w Cavatina Hall
Bolewski i Tubis wystąpią w Cavatina Hall · fot. materiały prasowe


Bolewski & Tubis to wyjątkowy i oryginalny w skali kraju duet. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. Bolewski & Tubis ma na koncie doskonale przyjęty projekt „Obywatel Jazz” poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego z którym od 2021 roku koncertuje w wielu miastach Polski, m. in.: Radio 357 czy Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu.

Koncert „Obywatel Jazz” umacnia pamięć o nieodżałowanym Grzegorzu Ciechowskim. Jego muzyka inkarnuje się w sztuce innych artystów. Bolewski i Tubis postanowili przypomnieć część repertuaru Obywatela G.C. i Republiki.

18 września 2020 roku ukazał się najnowszy album (łódzkiego) superduetu Bolewski | Tubis zatytułowany „Bez końca”. Radosław Bolewski i Maciej Tubis bezkompromisowo podążają swoją muzyczną drogą łącząc energię improwizacji z piosenką. Nowa płyta zawiera 8 niezwykłych utworów, w których odnajdziemy odbicie naszych pragnień, wątpliwości i priorytetów. Posłuchajcie tej opowieści!

  • Radosław Bolewski - wokal, perkusja
  • Maciej Tubis - fortepian i syntezator basowy.

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj