Wiadomości

  • 24 stycznia 2023
  • 31 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1544

Bielska Scena Kabaretowa: kabaret D.N.O. i żeńska formacja A JAK!

Za nami:

31 stycznia odbędzie się 129. wieczór Bielskiej Sceny Kabaretowej! Na scenie Teatru Polskiego zobaczycie dwa niezwykłe kabarety - kabaret D.N.O. i Kabaret A JAK!

Kabaret A JAK!
Kabaret A JAK! · fot. materiały prasowe


To oryginalne kabarety średniego i młodego pokolenia. Oba są laureatami wielu nagród, w tym rekordowej ilości nagród publiczności. Dąbrowskie D.N.O. zaczęło działalność w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych, krakowski A JAK! debiutował blisko dwadzieścia lat później. Oba wypracowały indywidualny styl i niebanalne kreacje sceniczne. Oba są cenione za specyficzne poczucie humoru i świetny kontakt z widownią.

Kabaret A JAK! przedstawi program „Matka jest tylko jedna"Żeńska formacja kabaretowa z Krakowa. Na scenie jedyne w swoim rodzaju trio: błyskotliwe żarty, wulkan kobiecości i muzyka na żywo, czyli Magda, Karolina i Ada! Zdobyły już całą górę nagród i jeszcze więcej serc oddanych fanów, ale nie zamierzają na tym poprzestać.

Kabaret A JAK!
Kabaret A JAK! · fot. materiały prasowe


Mówią o sobie: Jesteśmy w pełni kobiecą grupą /kabaretową/ pasjonującą się inteligentnym poczuciem humoru i skeczami muzycznymi! Program „Matka jest tylko jedna”! to innowacyjne połączenie stand upu, skeczów i muzyki. Matki są różne i każdy Widz znajdzie tu coś dla siebie - Panie będą mogły z dystansem spojrzeć na swoją naturę, Panowie w końcu dowiedzą się co tak naprawdę tkwi w umysłach płci pięknej. Sukces tego programu ma wielu ojców, ale matka jest tylko jedna! Spektakl wypełnia luz i nonszalancja.

Kabaret D.N.O. przedstawi program „Małe i DUŻE, czyli rewia rekwizytów"Zdecydowanie męski, jedyny polski kabaret, który dotarł do półfinału programu „Mam Talent".

Kabaret D.N.O.
Kabaret D.N.O. · fot. materiały prasowe


Ulubieńcy bielskiej widowni wracają z nowym programem. Są mistrzami niekonwencjonalnych skeczów i twórcami zaskakujących rekwizytów. Nazwa kabaretu jest skrótem deklaracji artystycznej: Dynamiczni, Nieprzewidywalni i Oryginalni. Fani uwielbiają, a ci którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć ich na scenie, po pierwszym kontakcie stają się fanami.

Gospodarz sceny: Piotr Skucha.

Kabaret D.N.O.
Kabaret D.N.O. · fot. materiały prasowe

ar / bielsko.info

źródło: Teatr Polski w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj