bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1951

Pożar kuchni przy Wita Stwosza

Nieznana jest przyczyna pożaru, który wybuchł w sobotę po południu w budynku mieszkalnym przy ulicy Wita Stwosza w Bielsku-Białej.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia jednostek straży pożarnej, pożarem objęte było poddasze budynku. Osoby znajdujące się w budynku ewakuowały się same przed przyjazdem zastępów.Po ugaszeniu pożaru, którym objęte było pomieszczenie kuchenne, przystąpiono do przewietrzania i przeszukania pozostałych pomieszczeń. Nie znaleziono żadnych osób poszkodowanych. Na miejsce zdarzenia zostało wezwane Pogotowie Ratunkowe w celu udzielenia pomocy właścicielowi budynku. Poszkodowany odmówił wyjazdu do szpitala.

Kuchnia w ogniu · fot. Mirosław Jamro / Pressmix


Straty wynikają ze spalenia się pomieszczenia kuchni wraz z wyposażeniem, stolarki okiennej i drzwiowej, wyposażenia łazienki, opaleniu uległy również ściany i sufit pomieszczenia kuchennego. W działaniach trwających blisko dwie godziny wzięło udział 9 zastępów straży pożarnej, w tym jednostki z OSP Lipnik, Komorowice Krakowskie, Komorowice Śląskie oraz Wojskowa Straż Pożarna.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.