Wiadomości

  • 23 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2108

Bielski poseł z ostrym zapaleniem mięśnia sercowego. Trafił do szpitala

Poseł Lewicy Przemysław Koperski trafił do szpitala z ostrym zapaleniem mięśnia sercowego. Jak poinformował w mediach społecznościowych, na Oddziale Kardiologii PAKS spędził ostatni tydzień. Parlamentarzysta jest już w domu, wraca do formy i czuje się zdecydowanie lepiej.

Poseł Przemysław Koperski
Poseł Przemysław Koperski · fot. Facebook / Przemysław Koperski


O tym, że trafił do szpitala z ostrym zapaleniem mięśnia sercowego, poseł Przemysław Koperski poinformował w mediach społecznościowych. - Człowiek poddany w trybie pilnym koronarografii, a wcześniej w nocy ekspresowo dostarczony na stół operacyjny, rozebrany i wygolony jak do rosołu, zdaje sobie sprawę z całej kruchości swojego istnienia. Muszę powiedzieć, że to doświadczenie i rozmowy z innymi pacjentami zostawiły w mojej głowie mocny ślad - napisał parlamentarzysta.

- Bardzo dziękuję zespołowi prof. Krzysztofa Milewskiego, ordynatora Oddziału Kardiologii w American Heart of Poland w Bielsku-Białej, za ratunek w krytycznej chwili, profesjonalizm, życzliwość i wsparcie. Trzeba podkreślić, że mamy jako mieszkańcy ogromne szczęście, iż placówka z taką kadrą specjalistów i z takim wyposażeniem znajduje się w naszym mieście - podkreślił poseł Lewicy.

Przemysław Koperski skierował również podziękowania do dyspozytorki i dwójki ratowników z Bielskiego Pogotowia Ratunkowego. - Przepraszam Państwa, nie zapamiętałem Waszych imion w nocnej zawierusze - byliście na czas, natychmiast zrobiliście badanie EKG, które on-line w sekundzie trafiło do lekarzy, a następnie w kilka minut dostarczyliście mnie do szpitala - podsumował.

Loading...

mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.