Reklama

Wiadomości

  • 20 stycznia 2023
  • wyświetleń: 4755

Pobicie przy ul. Komorowickiej. Policja poszukuje sprawców

Śledczy z Wydziału Kryminalnego bielskiej komendy ustalają szczegółowe okoliczności pobicia, do którego doszło 5 listopada 2022 roku około godziny 13.00 - 13.20 przy ul. Komorowickiej w Bielsku-Białej. Na skutek pobicia 22-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała i trafił do szpitala.

policja, wydział kryminalny, policjant, mundur, kryminalni
Pobicie przy ul. Komorowickiej. Policja poszukuje sprawców · fot. KMP Bielsko-Biała


Z ustaleń policjantów wynika, że przy ul. Komorowickiej w Bielsku-Białej kilku nieznanych napastników zaatakowało 22-latka. Mężczyzna w wyniku zadawanych ciosów doznał poważnych obrażeń ciała i trafił do szpitala. Stróże prawa wyjaśniają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do pobicia i poszukują sprawców.

- Świadków tego zdarzenia, a także wszystkie osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu tożsamości napastników, prosimy o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 47 857 1422, 47 857 1255, adres e-mail: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl - informują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.