Wiadomości

  • 18 stycznia 2023
  • wyświetleń: 645

Prezenty dla mężczyzny - nietypowe inspiracje dla pasjonatów rozrywki

Materiał partnera:

Mężczyźni twierdzą, że najlepsze prezenty to te, które sami sobie kupują. I pewnie mają rację, ale my wciąż wiemy, jak ich zaskoczyć. Chcesz dowiedzieć się, z jakich nietypowych upominków mężczyźni będą cieszyć się jak dzieci? Czytaj dalej!

Prezenty dla mężczyzny


Prezent dla mężczyzny ekstrawertyka - gry towarzyskieMonopol, Scrabble czy Remik to tytuły gier, które znamy aż za dobrze. To z tego powodu tzw. „planszówki” kojarzą się zazwyczaj z niewymagającą rozrywką dla najmłodszych, która nudzi już nawet nastolatków. Czy w takim razie planszówki są tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego! Jeżeli rozejrzymy się po rynku gier planszowych, zorientujemy się, że znani producenci nowoczesnych gier już dawno wyszli poza dziecięcy krąg zainteresowań. Dlatego nowoczesne zestawy gier, kierowane przede wszystkim do dorosłych charakteryzują się bardzo wysokim poziomem trudności oraz jakościowym wykonaniem.

Mężczyźni, którzy lubią spędzać czas w towarzystwie i jednocześnie świetnie się bawić, docenią tego rodzaju prezent. Dla amatorów „Odysei Kosmicznej” idealną propozycją będzie Terraformacja Marsa, a z kolei dla fascynatów Orientu - „Istambuł” lub „Marakeszu”. Do popularnych gier należą także "Catan” ze wszystkimi rozszerzeniami, „7 Cudów Świata”, „Gloomhave” czy „Azul”. Upominek dla mężczyzn lubiących rywalizację!

Prezent dla mężczyzny introwertyka - kreatywne spędzanie czasuMężczyzna, dla którego szukasz nietypowego upominku, jest kreatywny i lubi majstrować w garażu? Oprócz gier świetnym pomysłem na prezent będą także klocki LEGO! Tak, wydaje się to absurdalne, ale tylko na pierwszy rzut oka. Obecnie znana firma zabawek dla dzieci również postanowiła zaadaptować rynek rozrywkowy dla dorosłych i stworzyła serie wysublimowanych zestawów dla pełnoletnich użytkowników. Na stronie internetowej LEGO znajduje się siedem sekcji tematycznych:

  • Nauka i technologia,
  • Podróże i historia,
  • Sztuka, design i muzyka,
  • Rozrywka,
  • Gwiezdne Wojny,
  • Pojazdy,
  • Sport i Gry.


Pod nimi kryją się różnorodne zestawy klocków dla dorosłych o wysokim poziomie skomplikowania. Fascynujący dizajn, piękna szata graficzna i złożoność klocków LEGO dla dorosłych sprawia, że przestają być jedynie zabawką, a stają się twórczym narzędziem. Dzięki nim obdarowany mężczyzna będzie mógł skonstruować np. lądownik księżycowy Apollo 11 NASA, klasycznego Chevroleta Camaro Z28 czy nauczyć się kręcenia filmu poklatkowego z użyciem klocków. Brzmi fascynująco? Każdy mężczyzna może pozazdrościć takiego hobby.