bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1106

Kultowy festiwal powraca do Bielska-Białej!

Festiwal PUNKY REGGAE live powraca do Bielska-Białej! To wydarzenie dla zwolenników pozytywnych wibracji, melodyjnego grania, dobrej zabawy i szczerej muzyki.

Reklama

KOBRANOCKA
KOBRANOCKA · fot. Materiały prasowe organizatora


Tym razem na jednej scenie spotkają się trzy kapele, łączące pokolenia starszych i młodszych słuchaczy, czyli wiecznie młodzi gospodarze z FARBEN LEHRE, którzy specjalnie na start trasy szykują swoją nową, premierową płytę, zatytułowaną "Na zdrowie", a do tego zasłużona toruńska formacja KOBRANOCKA oraz radosna i pogodna ekipa byłego lidera grupy Kabanos - ZENEK KUPATASA.

FARBEN LEHRE
FARBEN LEHRE · fot. Materiały prasowe organizatora


Trasa PUNKY REGGAE live 2023 wystartuje już w piątek, 17 lutego w Bydgoszczy. Łącznie muzycy zamierzają odwiedzić 16 klubów w różnych zakątkach Polski.

ZENEK KUPATASA
ZENEK KUPATASA · fot. Materiały prasowe organizatora


Wszyscy muzycy są głodni wyjścia na scenę, kapele już ładują swoje akumulatory i baterie, co sugeruje, że energii na przyszłorocznej trasie z pewnością nie zabraknie... PUNKY REGGAE live to unikalne wydarzenie koncertowe, na trwale wpisane w kalendarz imprez, trafiające w rozmaite gusta muzyczne i łączące pokolenia, które udowadnia, że muzyka to dziedzina, w którym nie ma miejsca na nikomu niepotrzebne podziały, a wręcz przeciwnie - liczy się przede wszystkim pozytywny przekaz oraz szukanie tego co nas łączy i skutecznie nakręca do dalszego działania!

Kultowy festiwal powraca do Bielska-Białej!
Kultowy festiwal powraca do Bielska-Białej! · fot. Materiały prasowe organizatora


Bilety w cenie 70 zł (przedsprzedaż do 23 stycznia) oraz 80 złotych (po 24 stycznia) do nabycia tutaj. Zniżki: Bielska Karta Rodzina+, Bielska Karta Seniora, Weteran+.

mp / bielsko.info

źródło: www.bck.bielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.