Reklama

Wiadomości

  • 14 stycznia 2023
  • 27 lutego 2023
  • wyświetleń: 4819

[FOTO] Mocne brzmienia w BCK. Powrócił kultowy festiwal!

Festiwal PUNKY REGGAE live powrócił do Bielska-Białej! Wydarzenie dla zwolenników pozytywnych wibracji, melodyjnego grania, dobrej zabawy i szczerej muzyki odbył się w Bielskim Centrum Kultury w piątek, 24 lutego.

PUNKY REGGAE live - ZENEK KUPATASA - 24.02.2023 · fot. Lucek Cykarski / Bielskie Centrum Kultury


Tym razem na jednej scenie spotkały się trzy kapele, łączące pokolenia starszych i młodszych słuchaczy, czyli wiecznie młodzi gospodarze z FARBEN LEHRE, którzy specjalnie na start trasy szykują swoją nową, premierową płytę, zatytułowaną "Na zdrowie", a do tego zasłużona toruńska formacja KOBRANOCKA oraz radosna i pogodna ekipa byłego lidera grupy Kabanos - ZENEK KUPATASA.

PUNKY REGGAE live - KOBRANOCKA - 24.02.2023 · fot. Lucek Cykarski / Bielskie Centrum Kultury


Trasa PUNKY REGGAE live 2023 wystartowała 17 lutego w Bydgoszczy. Łącznie muzycy zamierzają odwiedzić 16 klubów w różnych zakątkach Polski.

PUNKY REGGAE live - FARBEN LEHRE - 24.02.2023 · fot. Lucek Cykarski / Bielskie Centrum Kultury


- Wszyscy muzycy są głodni wyjścia na scenę, kapele już ładują swoje akumulatory i baterie, co sugeruje, że energii na przyszłorocznej trasie z pewnością nie zabraknie... PUNKY REGGAE live to unikalne wydarzenie koncertowe, na trwale wpisane w kalendarz imprez, trafiające w rozmaite gusta muzyczne i łączące pokolenia, które udowadnia, że muzyka to dziedzina, w którym nie ma miejsca na nikomu niepotrzebne podziały, a wręcz przeciwnie - liczy się przede wszystkim pozytywny przekaz oraz szukanie tego co nas łączy i skutecznie nakręca do dalszego działania! - zapowiadali przed wydarzeniem jego organizatorzy.

mp / bielsko.info

źródło: www.bck.bielsko.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.