Wiadomości

  • 14 grudnia 2012
  • 22 grudnia 2012
  • wyświetleń: 5818

Charytatywny koncert w Teatrze

Za nami:

22 grudnia o godz.18.00 na Dużej Scenie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej odbędzie się Koncert Charytatywny „Trzeba marzyć!”. Podczas koncertu wystąpi Anna Guzik, która do udziału w tym wydarzeniu zaprosiła również swoich przyjaciół.

Razem
Ośrodek Rehabilitacyjno-Szkoleniowy w Bestwinie · fot. UM Bielsko-Biała


Dochód będzie przeznaczony na prace wykończeniowe i wyposażenie pomieszczeń kuchennych Ośrodka Rehabilitacyjno-Szkoleniowego w Bestwinie, który powstaje dzięki staraniom Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Razem” z Bielska-Białej. Powstanie ośrodka jest również możliwe dzięki uzyskaniu dofinansowania przez Urząd Marszałkowski robót budowlanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Organizatorzy zapraszają do udziału w koncercie wszystkich wielbicieli talentu Anny Guzik oraz osoby, którym budowa Domu i działania Stowarzyszenia „Razem” są bliskie sercu. Wspólne śpiewanie kolęd na jego zakończenie wprowadzi wszystkich w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Bilety w cenie 40 złotych są do nabycia w kasie Teatru Polskiego w Bielsku-Białej oraz w siedzibie Stowarzyszenia „Razem” - Bielsko-Biała Plac Opatrzności Bożej 20 tel.: 338227329.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj