bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2023
  • 8 stycznia 2023
  • wyświetleń: 11484

Kolejny lokal zamknięty. Tym razem na 11 listopada

Zamknęła się gruzińska piekarnia i restauracja przy ul. 11 Listopada w Bielsku-Białej.

Reklama

chaczapuri
Gruzińska restauracja na ul. 11 listopada zamknięta · fot. pixabay.com


Piekarnia Sachobi została otwarta niecały rok temu. Można było tutaj zakupić pieczywa charakterystyczne dla kuchni gruzińskiej oraz zjeść gorące gruzińskie posiłki. Sachobi cieszyła się dobrą opinią klientów. W serwisie Google uzyskała wysoką ocenę 4.9 oraz sporo pozytywnych opinii. Niestety w listopadzie właściciel zdecydował się zamknąć biznes.

Jak powiedział nam przedsiębiorca, powodem zamknięcia nie były wysokie koszty prowadzenia biznesu, w tym energii, a brak czasu na doglądanie miejsca. Wskazał, że tego typu mała działalność wymaga opieki i zaangażowania właściciela, by odpowiednio prosperowała. Podkreślił jednak, że w tym miejscu możliwy jest udany biznes.

Poszukiwany jest nowy najemca, o czym informuje były właściciel restauracji w witrynie lokalu. W środku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia do prowadzenia restauracji czy piekarni.

Zamknęła się piekarnia gruzińska Sachobi przy ul. 11 listopada
Zamknęła się piekarnia gruzińska Sachobi przy ul. 11 listopada · fot. Sachobi


To już kolejny lokal gastronomiczny, który zamknął się w ostatnich miesiącach w Bielsku-Białej. Działalność zakończyły także:

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.