Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2023
  • 8 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2948

[ZDJĘCIA] Bielskie kamienice wypiękniały

"Wiele jeszcze przed nami, ale sami musicie przyznać, że jest pięknie". Prezydent Bielska-Białej opublikował zdjęcia kamienic wyremontowanych w ramach programu „Nowe życie w starych - nowych budynkach. Rewitalizacja obszarów zdegradowanych - etap I".

Nowe życie w starych - nowych budynkach - kamienice po remoncie - 01.2023 · fot. Jarosław Klimaszewski - Prezydent Bielska-Białej


"W ramach podsumowań noworocznych mam dla Was kilka zdjęć - fotografii pokazujących, jak zmienia się nasze miasto. Mowa o bielskich kamienicach, które w ramach programu „Nowe życie w starych - nowych budynkach. Rewitalizacja obszarów zdegradowanych - etap I” zostały odrestaurowane i teraz z powodzeniem cieszą oko mieszkańców Bielska-Białej, turystów i przedsiębiorców, a zwłaszcza osoby zamieszkujących obszar rewitalizacji. Wiele jeszcze przed nami, ale sami musicie przyznać, że jest pięknie" - napisał Jarosław Klimaszewski w mediach społecznościowych w pierwszych dniach nowego roku.

Loading...

ar / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.