Wiadomości

  • 17 grudnia 2012
  • 31 grudnia 2012
  • wyświetleń: 4148

Gala Sylwestrowa w BCK

Za nami:

Bielskie Centrum Kultury zaprasza na Galę Sylwestrową, w trakcie której odbędzie się Koncert Sylwestrowy oraz Bal Noworoczny.

Sylwester w BCK


Galę Sylwestrową rozpoczynać będzie o 21.30 Koncert Sylwestrowy w wykonaniu Bielskiej Orkiestry Festiwalowej oraz występ Marka Torzewskiego - tenor, Eweliny Szybilskiej - sopran, Łukasza Gaja - tenor oraz Das Kleine Wien Trio (trójka wybitnie utalentowanych muzyków z Bielska-Białej podbijająca Wiedeń). Dyrygent i prowadzenie koncertu - Sławomir Chrzanowski. W programie przeboje muzyki muzyki operetkowej, musicalowej, filmowej i rozrywkowej.

Kolejną atrakcją będzie Bal Noworoczny w trakcie którego zagra zespół Party i DJ Gawlas. Bal rozpocznie się o godzinie 0.15, planowane zakończenie o godzinie 6.00.

W Trakcie Balu przewidziano poczęstunek, między innymi urozmaiconą ciepłą kolację, bogatą zimną płytę oraz kawę, herbatę, zimne napoje i ciasto.

Do dyspozycji gości przewidziano bufet, w którym będzie można kupić dodatkowo zimne i gorące napoje oraz alkohole w dużym wyborze.

Uczestnicy Gali Sylwestrowej mogą również przynieść własny alkohol.

Cena biletu na całą Galę Sylwestrową wynosi 250 zł. Natomiast cena biletu na sam Koncert Sylwestrowy wynosi 150 i 200 zł.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj