bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 grudnia 2022
  • wyświetleń: 598

[WIDEO] Specjalne życzenia biskupa Pindla z okazji Bożego Narodzenia

- Szczęśliwego Bożego Narodzenia w naszych domach, żebyśmy byli skupieni na Tym, który przyszedł na świat, żeby się w naszych domach wszystko pięknie układało wokół Jezusa i między nami. Szczęść Boże! - życzy bp Roman Pindel w specjalnych życzeniach z okazji Bożego Narodzenia.

ReklamaBiskup Pindel w swym przesłaniu, odnosząc się do ludzkiej rzeczywistości, zauważa, że gdy w rodzinie rodzi się dziecko, wszystko się zmienia.

- Młoda kobieta staje się matką. Ojciec szuka swojego nowego miejsca i uczy się swojej nowej roli. Starszy brat widzi, że oczy wszystkich zwracają się na tego, który się narodził - akcentuje hierarcha i zwraca uwagę, że święta Bożego Narodzenia to czas, gdy chcemy bardzo, "aby cały nasz świat został poukładany na nowo". - Dlatego, że On się narodził, abyśmy zapatrzyli się w Niego, ale też spojrzeli na innych, widząc w nich kochane dzieci najlepszego Ojca - dodaje.

„To On do nas wszystkich posłał swojego Syna. Niech On swoją łaską wszystko przemienia, porządkuje nasze życie, przede wszystkim w naszych domach, w naszych rodzinach i wszystkim nam błogosławi” - podkreśla w specjalnym klipie świątecznym.

mp / bielsko.info

źródło: www.diecezja.bielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.