bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 grudnia 2022
  • wyświetleń: 338

Gdzie zaparkować przy lotnisku Chopina?

Materiał partnera:

Lotnisko Chopina w podwarszawskim Okęciu to największy i najpopularniejszy port lotniczy w Polsce, o czym z pewnością świadczą dane - 7,5 miliona obsłużonych pasażerów w 2021 roku, a przecież rok ten wcale nie uznawany jest za najlepszy, ze względu na trwającą pandemię COVID-19. Dobre położenie lotniska oraz atrakcyjna linia połączeń sprawiają, że szczególnie w sezonie bywa ono zatłoczone, a takie zadanie jak rezerwacja parkingu przy lotnisku może przysporzyć wielu trudności. Podpowiadamy, jak ich uniknąć i gdzie szukać taniego parkingu przy lotnisku Chopina.

parking lotnisko3(1)


Parking przy lotnisku Chopina w Warszawie. Zalety wyboru strzeżonego prywatnego parkingu.

Na terenie lotniska, a także w jego bezpośredniej, a nawet dalszej okolicy nie sposób znaleźć miejsce parkingowe, które nie będzie wymagało opłat, a nawet wcześniejszej rezerwacji. Aby mieć pewność, że samochód będzie bezpieczny przez cały czas twojej nieobecności w kraju, najlepiej poszukać strzeżonego parkingu przy lotnisku Chopina. Bogata oferta prywatnych parkingów w okolicy lotniska to świetna opcja dla osób, które w podróżowaniu szukają oszczędności. Parkowanie poza portem lotniczym to często okazja do uzyskania nawet o połowę niższej ceny za postój w porównaniu do oferty parkingów znajdujących się przy terminalach. Wybierając tani parking przy lotnisku Chopina, zwróć jednak uwagę, czy jest on strzeżony, monitorowany, ogrodzony i co najważniejsze — czynny przez 24 godziny na dobę! Przyloty i odloty odbywają się o każdej porze dnia i nocy, dlatego nie powinna mieć miejsca sytuacja, że parking przy lotnisku będzie miał przerwę czy będzie zamknięty. Dostępność pracowników oraz wsparcie firmy ochroniarskiej w razie nieprzewidywalnych sytuacji, zagrażających bezpieczeństwu samochodu to kryteria, jakimi warto kierować się, wybierając parking przy lotnisku Warszawa Chopina.

Rekomendowany parking przy lotnisku Chopina w Warszawie - Park & Fly.

Doceniony przez Internautów w rankingu na najlepszy parking przy lotnisku Warszawa Chopina Park & Fly zlokalizowany jest jedynie 7 minut jazdy od głównego terminala na Chopina na Alejach Krakowskich 42 przy drodze ekspresowej S2.

Dużą zaletą pozostawienia samochodu na tym właśnie parkingu jest konkurencyjna cena oraz możliwość opłacenia postoju z góry przez Internet na stronie internetowej https://www.parking-lotnisko.pl/. Płatność przy rezerwacji pozwala szybko udać się w drogę do domu po wylądowaniu na lotnisku. Wystarczy, że zadzwonisz po kierowcę, a ten o dowolnej godzinie dnia i nocy odbierze cię i twoich współpasażerów spod terminala. Transfer klimatyzowanym busem jest wliczony w cenę za postój, tak samo, jak ubezpieczenie na wypadek kradzieży czy uszkodzenia samochodu. Takie przypadki nie mają jednak miejsca na tym strzeżonym parkingu, który osoby podróżujące z Okęcia doceniły za wysokiej jakości środki ochrony takie jak wsparcie firmy ochroniarskiej oraz monitoring. Jeśli zależy Ci na jeszcze większym komforcie i bezpieczeństwie, możesz skorzystać z możliwości wykupienia pakietu VIP, który uprawnia do parkowania w specjalnie wydzielonym zadaszonym miejscu z większą ilością miejsca pomiędzy pojazdami. Pakiet VIP to również świetna opcja dla zapominalskich lub osób, które obawiają się, że podczas podróży zgubią kluczyki, dokumenty czy inne przedmioty, gdyż na terenie parkingu dostępne są specjalne skrytki, których zadaniem jest bezpieczne przechowanie cennych rzeczy. Warto z niej skorzystać, m.in. w sytuacji, gdy udajesz się w pełną atrakcji i sportów ekstremalnych podróż!

Spontaniczna czy zaplanowana podróż? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby niektóre sprawy związane z wyjazdem np. to gdzie zaparkujesz przy lotnisku zorganizować dużo wcześniej. Pamiętaj, że stawką jest bezpieczeństwo twojego samochodu, a tu nie ma miejsca na nieprzemyślane decyzje. Zachęcamy, aby szukając parkingu, korzystać ze sprawdzonych miejsc takich jak Park & Fly - to żadna ujma nawet dla najbardziej samodzielnego podróżnika!