bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 grudnia 2022
  • wyświetleń: 300

Klamki do drzwi - jakie są obecne trendy?

Materiał partnera:

Klamki do drzwi są niezbędne w każdych drzwiach. Dają nam wygodę i pozwalają zachować bezpieczeństwo. Na rynku znajdziemy wiele propozycji, które dopasujemy do swoich oczekiwań. Proces doboru klamki nie może być przypadkowy, gdyż ten niepozorny element może wpływać na aranżację otoczenia i funkcjonalność drzwi. Pamiętajmy o tym, że nieodpowiednio dobrana klamka do drzwi odznaczać się może niepraktycznością i nieestetycznym wyglądem. Jak wybrać klamki do drzwi? Kiedy postawić na złote klamki? Jakie zalety mają klamki w czarnym kolorze? Z tego artykułu dowiesz na co zwrócić uwagę podczas zakupu klamek do drzwi.

klamka cube rt czarny vds


Klamki do drzwi CoronaNie od dziś wiadomo, że to właśnie detale wpływają na efekcie końcowym w danym wnętrzu. Nowoczesne wzory i doskonała jakość klamek to podstawa w każdym domu lub w firmie. Na uznanie zasługują klamki do drzwi Corona, które doskonale wpiszą się w każdym klimat otoczenia. Firma działa na rynku już od lat i cały czas poszerza asortyment, tak aby klienci byli zadowoleni. Corona współpracuje z ekspertami z dziedziny dekoracji i projektowania wnętrz. Wszystko to sprawia, że możemy liczyć na produkty premium, odznaczające się precyzją i stylem. Do wyboru mamy modele złote, srebrne, czarne, chromowane i wiele innych.

Jak dokonać wyboru?Proces wyboru trzeba dokładnie przeanalizować, mając na uwadze rodzaj drzwi, aranżację pomieszczenia i nasze oczekiwania. Poszukiwanie jest łatwiejsze wtedy, gdy postawimy na cenione marki. W sklepie online: https://klamki-bartex.pl/252-klamki-do-drzwi znajdziemy klamki do drzwi Colombo, Salice Paolo, Olivari, Axa, Corona itp. Stawiając na cenionego producenta, mamy pewność najwyższej jakości produktów. Jak wybrać idealną klamkę do drzwi? Wygląd tego elementu musi pasować do całego otoczenia. Można wybrać klamki w jednym kolorze lub w różnych kolorach, co zależy od naszego gustu. Sprawdźmy, jakie zalety mają czarne i złote klamki.

Czarne klamki czyli prostota i elegancjaOkazuje się, że czarne klamki pasują praktycznie do każdego wnętrza. Można je zastosować także w przypadku drzwi zewnętrznych. Kolor prezentuje się elegancko i stylowo - w każdym przypadku jest dobrym rozwiązaniem. Modele tego typu występują o wykończeniu matowym lub błyszczącym, mają szyld kwadratowy lub owalny. Nawet jeśli dobierzemy kolor, uzyskane efekty mogą być różnorodne.

Dlaczego warto postawić na czarne klamki? Z pewnością nadają one drzwiom luksusowego wyglądu i elegancji. Mogą uzupełnić czarne drzwi lub podkreślić białe drzwi. Ponadto, niezawodne klamki są odporne na zarysowania i trwałe. Można je z łatwością czyścić i konserwować. Przykładem takiej klamki jest klamka Cube RT VDS.

Złote klamki - klamki, które robią wrażenieKolejnym częstym wyborem klientów są złote klamki, które również robią ogromne wrażenia na gościach i domownikach. Kiedy wybrać klamkę z kolorze złotym? To bardzo dobra propozycja dla osób, które lubią klasykę. Jeśli w naszym domu królują ciepłe kolory, klamki złote są strzałem w dziesiątkę. Ogromnym atutem jest klasyczny design, który łączy się z nowoczesną barwą. Połysk lub mat przyciąga uwagę i sprawia, że solidne klamki świetnie podkreślą otoczenie. Pamiętajmy o tym, że złote klamki są idealne także do wejściowych drzwi, zwłaszcza gdy nasza elewacja ma ciepły kolor beżowy lub brązowy. Ponadto, złota klamka pasuje do drzwi o ciepłych kolorach (czekoladowy, złocisty, mahoniowy itp.). Stolarka drzwiowa nabiera wyjątkowego charakteru.

Jakie zalety mają złote klamki? Przede wszystkim dodają pomieszczeniom luksusu. Nie bez znaczenia jest fakt, że są długowieczne i trwałe. Można je łatwo utrzymać w czystości, ciesząc się jednocześnie oznaką bogactwa i luksusu.

Proces wyboru klamek jest zależny zazwyczaj od gustu domowników i aranżacji otoczenia.