Wiadomości

  • 18 grudnia 2022
  • wyświetleń: 511

Jak wynająć salę konferencyjną z wyżywieniem?

Materiał partnera:

Jeśli planujesz spotkanie biznesowe i chcesz wypaść profesjonalnie, warto zdecydować się na salę konferencyjną z wyżywieniem. W przypadku wielogodzinnych wydarzeń zapewnienie uczestnikom cateringu jest w dobrym tonie. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze sali konferencyjnej z wyżywieniem.

sala konferencyjna z wyzywieniem


Chcesz wypaść profesjonalnie? Wynajmij salę konferencyjną z wyżywieniemJeśli chcesz wypaść przed zaproszonymi gośćmi profesjonalnie, zadbaj o to, żeby podczas konferencji nie czuli się głodni. Całodniowe spotkanie powinno obejmować kilka przerw na kawę i zimne przekąski oraz przynajmniej jedną przerwę, podczas której zaserwowany zostanie ciepły posiłek.

Przy wyborze menu koniecznie musisz wziąć pod uwagę specjalne wymagania dietetyczne uczestników. Dowiedz się, czy wśród gości zaproszonych na konferencję są alergicy, weganie, wegetarianie czy osoby na diecie bezglutenowej. Jeśli na takim wydarzeniu pojawia się catering, każdy uczestnik musi mieć możliwość zjedzenia posiłku.

Pamiętaj, że jedzenie powinno być serwowane poza salą, w której odbywa się konferencja. Zwróć uwagę, czy wybrana przez Ciebie sala to umożliwia. Zapachy potraw mogą przeszkadzać gościom i odciągać uwagę od przedmiotu konferencji.

Sala konferencyjna z wyżywieniem - dlaczego warto zdecydować się na tę opcję?Posiłki spełniają funkcję integracyjną, poprawiają nastrój, wprowadzają dobrą atmosferę i dają wrażenie, że organizator właściwie zadbał o swoich gości. Dlatego profesjonalna konferencja nie może się obyć bez cateringu. Z opcji tej skorzystasz m.in. w warszawskiej sali konferencyjnej Beyond Office, która znajduje się nieopodal centrum, w atrakcyjnej biznesowo lokalizacji w dzielnicy Wola.

Można oczywiście zaplanować dłuższą przerwę na lunch, żeby uczestnicy konferencji mogli posilić się we własnym zakresie w pobliskich restauracjach, ale takie rozwiązanie jest mało profesjonalne - zmusza gości do zainwestowania własnych środków na wyżywienie. Poza tym zaproszone przez Ciebie osoby mogą nie znać okolicy, w której organizujesz wydarzenie i poczuć się zagubione w sytuacji, gdy same muszą poszukiwać lokalu gastronomicznego.

O czym jeszcze warto pamiętać, wynajmując salę konferencyjną?Zanim podpiszesz umowę, zapoznaj się z opiniami na temat sal konferencyjnych w danej lokalizacji i wybierz tę, która cieszy się największym uznaniem wśród klientów. Zwróć też uwagę na to, czy w ofercie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do organizacji swojego wydarzenia, w tym catering.

Wielkość sali konferencyjnej powinna być adekwatna do liczby uczestników wydarzenia. Pomieszczenie nie może być za małe, ale też nie powinno być zbyt duże. Dystans między uczestnikami utrudnia komunikację i integrację pomiędzy uczestnikami. Osoby zaproszone na konferencję powinny czuć się wystarczająco swobodnie i komfortowo.

Nie można również zapominać o niezbędnym wyposażeniu i obsłudze sali konferencyjnej. Na miejscu powinno znajdować się wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia konferencji. W sali konferencyjnej powinny znajdować się: wygodne krzesła i stoły, projektor, ekran do wyświetlania prezentacji, infrastruktura do telekonferencji, flipchart, oświetlenie, szybkie i stabilne łącze internetowe, nagłośnienie.

W wyborze sali konferencyjnej kluczową rolę odgrywa lokalizacja. Bardzo ważne jest, aby miejsce to był dobrze skomunikowane, żeby każdy z uczestników miał możliwość wygodnego dotarcia na miejsce - własnym pojazdem, taksówką lub komunikacją miejską. Im więcej możliwości, tym lepiej. Z tego względu optymalnym rozwiązaniem jest wynajęcie sali konferencyjnej w pobliżu centrum dużego miasta. Stolica nadaje się do tego idealnie!

Jeśli zastanawiasz się nad wynajęciem sali konferencyjnej w prestiżowej lokalizacji w Warszawie, skontaktuj się z firmą Beyond Office i poznaj więcej szczegółów.