bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 grudnia 2022
  • 2 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2552

Ważna wiadomość dla mieszkańców. UM zmienił numery kont bankowych

1 stycznia zmieniły się numery kont bankowych Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Nowym operatorem kont bielskiego magistratu został PKO Bank Polski.

Reklama

Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Ratusz
Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Ratusz · fot. UM Bielsko-Biała


- Od 1 stycznia 2023 roku nastąpi zmiana operatora wszystkich kont bankowych Urzędu Miejskiego i jednostek organizacyjnych. Nowym bankiem jest PKO Bank Polski, dlatego prosimy o sprawdzenie na stronie internetowej nowych numerów rachunków - czytamy w komunikacie bielskiego Urzędu Miejskiego.

- Ponadto prosimy o zmianę dotychczasowych numerów kont dla wpłat za żłobek, przedszkole, wyżywienie czy też opłaty parkingowe. O nowych numerach rachunków bankowych za śmieci, podatek od nieruchomości oraz czynsz mieszkalny zostaniecie Państwo poinformowani w indywidualnych zawiadomieniach - dodał magistrat.

Numery rachunków bankowych obowiązujące od 1 stycznia 2023 roku znajdują się na stronie internetowej http://www.nowerachunkibankowe.bielsko-biala.pl.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.