bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 grudnia 2022
  • 17 grudnia 2022
  • wyświetleń: 869

"Podwójna moc pomagania". Będzie można pomóc zwierzętom

Za nami:

W sobotę, 17 grudnia w Galerii Sfera odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, a to za sprawą połączenia dwóch kultowych akcji - „Książka wspiera bohatera” oraz „Zabawki ratują zwierzaki”. Celem kiermaszu jest zebranie środków, które zostaną przekazane na wsparcie bezdomnych zwierząt, promocję ochrony środowiska i czytelnictwa.

Reklama

"Podwójna moc pomagania". Będzie można pomóc zwierzętom
"Podwójna moc pomagania". Będzie można pomóc zwierzętom · fot. Materiały prasowe


W okresie przedświątecznym wszyscy pochłonięci są zakupami, szukają tej jednej perfekcyjnej choinki i nie mogą doczekać się aromatycznych wypieków i potraw. Warto jednak na chwilę w tym pędzie się zatrzymać i pamiętać o zwierzętach w schroniskach, które czekają na bezinteresowną przyjaźń z człowiekiem.

Dlatego, najbliższa edycja kiermaszu wspiera Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, OTOZ w Bielsku-Białej oraz Fundację Przystań Ocalenie. Na czym polega akcja? Wystarczy przynieść do punktu informacyjnego Galerii nowe lub używane książki oraz zabawki, takie jak: gry planszowe, puzzle, klocki, lalki i inne. Zebrane rzeczy trafią na kiermasz charytatywny w Foyer Galerii II.

- Wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedaży zostaną przekazane na wsparcie czworonożnych przyjaciół. Tylko z ostatniej akcji w listopadzie udało się przeznaczyć na ten cel 4 500 zł - mówi Wojciech Owczarz, Prezes Fundacji Ekologicznej ARKA. Zakupienie 10 książek/zabawek to również gwarancja odebrania ekologicznej i designerskiej torby z bannerów reklamowych. Wydarzenie „Podwójna moc pomagania” to nie tylko pomoc zwierzętom. To także promocja czytelnictwa i troska o planetę poprzez nadawanie drugiego życia przedmiotom. 
 
- Akcje „Książka wspiera bohatera” oraz „Zabawki ratują zwierzaki” to wyjątkowe wydarzenia w kalendarzu działań Galerii SFERA. Razem z organizacjami zaangażowanymi w pomoc zwierzętom, zapraszamy na specjalną podwójną edycję kiermaszu. Na bieżąco przyjmujemy nowe i używane książki oraz zabawki w dobrym stanie, w punkcie informacyjnym od 9.00 do 21.00. Finał akcji odbędzie się 17 grudnia, tradycyjnie w Foyer Galerii II - mówi Dagmara Gąsiorek, marketing manager Galerii Sfera. 


"Podwójna moc pomagania". Będzie można pomóc zwierzętom
"Podwójna moc pomagania". Będzie można pomóc zwierzętom · fot. Materiały prasowe

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.