bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 grudnia 2022
  • 9 grudnia 2022
  • wyświetleń: 9204

Rozpoznajesz ich? Dokonywali kradzieży sklepowych, szuka ich policja

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej poszukują sprawców kradzieży sklepowej, do której doszło między innymi przy ulicy Daszyńskiego 51 w Bielsku-Białej. Stróże prawa opublikowali wizerunek sprawców zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Reklama

Wizerunek poszukiwanych
Wizerunek poszukiwanych · fot. KMP Bielsko-Biała


- Do zdarzeń dochodziło w okresie od lipca do listopada bieżącego roku. Nieustaleni jak dotąd kobieta i mężczyzna, wspólnie i w porozumieniu dokonywali kradzieży różnego rodzaju alkoholu w sieci sklepów Netto, na terenie Bielska-Białej oraz Czechowic-Dziedzic. Publikujemy wizerunek sprawców, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości - informuje asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

Wizerunek poszukiwanych
Wizerunek poszukiwanych · fot. KMP Bielsko-Biała


Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji IV w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 0400, kp4@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

Mundurowi zapewniają anonimowość.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.