Reklama

Wiadomości

  • 16 listopada 2022
  • wyświetleń: 2631

[FOTO] Szczyrk Mountain Resort przygotowuje się do startu sezonu

Już wkrótce będziemy mogli poszusować w Szczyrku! Tamtejszy Szczyrk Mountain Resort poinformował rozpoczęciu operacji "Naśnieżanie 22/23", czyli uruchomieniu armatek śnieżnych - były to testy systemu naśnieżania. Ponadto we wtorek ruszyła sprzedaż skipassów - można je zakupić przez internet.

Szczyrk Mountain Resort przygotowuje się do startu sezonu · fot. Facebook / Szczyrk Mountain Resort


- W prognozach widać pierwsze mrozy, dlatego nasza ekipa naśnieżająca zwana Królami Śniegu rozpoczęła testy systemu naśnieżania! Sprawdzamy działanie urządzeń naśnieżających, mierzymy ciśnienie, konfigurujemy system! Królowie już niedługo dokonają cudownej przemiany wody w śnieg! Bądźcie czujni! - napisał w mediach społecznościowych Szczyrk Mountain Resort. Ośrodek planuje rozpoczęcie sezonu zimowego w połowie grudnia

Szczyrk Mountain Resort poinformował również, że we wtorek, 15 listopada ruszyła sprzedaż skipassów przez internet. W najbliższym sezonie narciarskim w ośrodku będą obowiązywały dwa sezony cenowe: niski do 24 grudnia oraz od 19 marca, a także wysoki w terminie od 25 grudnia do 19 marca.

W sezonie niskim, który będzie trwał do 24 grudnia, dorośli za jednodniowy skipass będą musieli zapłacić 71 złotych, dzieci - 50 zł, a juniorzy / seniorzy - 57 zł. Z kolei w sezonie wysokim, czyli od 25 grudnia do 18 marca ceny, jakie będą obowiązywać, to odpowiednio 89 zł, 63 zł oraz 72 zł. Te ceny obowiązuje w sprzedaży internetowej.

- Ze względu na obowiązujący system flexi cen, ceny skipassów na dany dzień będą zaczynały się od ceny startowej podanej w poniższej tabelce i będą rosły wraz ze wzrostem ilości wyprzedanych skipassów na dany dzień. Cena maksymalna skipassów ONLINE zawsze będzie niższa od ceny obowiązującej w kasach ośrodka. Zakup karnetów będzie obowiązywał na konkretny dzień - możemy przeczytać na stronie internetowej Szczyrk Mountain Resort.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.