Reklama

Wiadomości

  • 12 listopada 2022
  • wyświetleń: 759

W Bielsku-Białej będzie Skwer Marzeń? Ogłoszono konsultacje

Za nami:

Konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały dotyczącego nadania jednemu ze skwerów w Bielsku-Białej nazwy - Skwer Marzeń - ogłosił prezydent miasta.

Urząd Miejski, Ratusz
Ratusz · fot. UM Bielsko-Biała


Konsultacje są przeznaczone dla organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego. Mają charakter konsultacji internetowych (e-konsultacje) i dotyczą projektu uchwały w sprawie nadania skwerowi, który znajduje się na działce o numerze 384/17, w obrębie ewidencyjnym Aleksandrowice.

Celem konsultacji jest zebranie opinii oraz sugestii dotyczących projektu uchwały. Rozpoczną się one 8 listopada i potrwają do 22 listopada. Ogłoszenie wraz z projektem uchwały zostanie zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, na stronie internetowej http://www.um.bielsko.pl oraz na elektronicznej tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Uwagi i opinie dotyczące projektu uchwały można zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: konsultacjenazwyulic@um.bielsko-biala.pl.

Skwer Marzeń - konsultacje,
Uchwała - mapa,
Projekt uchwały,
Skwer Marzeń - uzasadnienie.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.