bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 grudnia 2012
  • wyświetleń: 4492

Sprzedaż karpia w Rybaczówce

Artykuł sponsorowany:

Rozpoczęła się przedświąteczna sprzedaż żywego karpia z wód jeziora Goczałkowickiego. Cena to 13 zł za kilogram w sklepie "Sandacz" na terenie Oddziału "Rybaczówki" w Łące. Możliwy jest także zakup w cenie hurtowej 10,50 zł/kg brutto (od 50kg).

GPW Rybaczówka
Sklep Sandacz oferuje ryby świeże i wędzone


Sprzedaż prowadzi Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Katowice Oddział Gospodarki Rybackiej "Rybaczówka".

W ofercie sklepu firmowego "Sandacz" oprócz karpia znajdą Państwo również ryby świeże i wędzone o niepowtarzalnych walorach smakowych, a wśród nich m.in.: sandacza, szczupaka, okonia, jesiotra, suma, amura, tołpygę, łososia, pstrąga, leszcza, karasia, węgorza itp.

Większość ryb z oferty jest odławiana z wód akwenu jeziora goczałkowickiego i posiada certyfikat "Pan Karp" potwierdzający najwyższą jakość oraz fakt, iż zostały wyhodowane zgodnie z wielowiekową tradycją i zasadami Dobrej Praktyki Rybackiej. Gospodarstwo jest objęte stałą opieką weterynaryjną.

GPW Rybaczówka


Oddział Gospodarki Rybackiej to jedyny tego rodzaju port rybacki na terenie południowej Polski, gdzie odbywa się racjonalna gospodarka rybacka zarybieniowo-odłowna ryb słodkowodnych. Na terenie Oddziału "Rybaczówki" w Łące prowadzona jest sprzedaż kart, zezwoleń wędkarskich na sportowy połów ryb na jeziorze goczałkowickim. Dla grup zorganizowanych (min. 3 osoby) istnieje możliwość organizacji grupowych połowów wędkarskich z kutra rybackiego.

-----

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Katowice
Oddział Gospodarki Rybackiej "Rybaczówka"

43-241 Łąka ul. Łukasiewicza 30, tel.: 32 210 50 79
e-mail: ogr.rybaczowka@gpw.katowice.pl
www.gpw.katowice.pl
www.zdrowaryba.com.pl