bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2012
  • wyświetleń: 3172

Szukamy zaginionej bielszczanki!

50-letnia bielszczanka Jadwiga Gruszczyk wyszła z domu w dniu 28 listopada 2012 roku i dotychczas nie powróciła. Informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej.

gruszczyk
Jadwiga Gruszczyk · fot. KMP Bielsko-Biała


W dniu 28 listopada 2012 roku o godz. 8.40 zaginiona wyszła z mieszkania w Bielsku-Białej przy ul. Siemiradzkiego z zamiarem udania się do pracy, do sklepu w Bielsku-Białej przy ul. Olszówki, gdzie jednak nie dotarła. Do tej pory nie nawiązała też kontaktu z rodziną. Zaginiona poruszała się samochodem osobowym marki Mercedes Benz klasa A, rok produkcji 2003, kolor grafitowy, na tylnej szybie naklejka z napisem „Sklep Myśliwski...”.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu około 50 lat, wzrost 166-170 cm, waga 50-69 kg, średnia budowa ciała, włosy blond - długie, proste, oczy ciemne, twarz okrągła, uszy średnie - normalne, nos prosty, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia ubrana: w sukienkę ciemnozieloną, obcisłą - długości za kolano, buty skórzane, wysokie, kol. czarnego, do kolan, brązową kurtkę skórzaną. Posiadała przy sobie dwa telefony komórkowe (marki „Nokia” i „LG”) oraz laptop marki „Belinea” kol. białego.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 8121600 lub z najbliższą jednostką Policji, nr alarmowe - 997, 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.