bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 4 grudnia 2012
  • 9 grudnia 2012
  • wyświetleń: 6681

TV: Prezydent zapalił choinkę

Okazała choinka na Placu Chrobrego rozbłysła jako pierwsza! W ślad za świątecznym drzewkiem uruchomiono setki światełek w całym mieście. W Bielsku-Białej oficjalnie rozpoczęto okres przedświąteczny.W stolicy Podbeskidzia czuć już atmosferę świąt. W Mikołajki punktualnie o godzinie 18.30 setkami światełek rozbłysła największa w mieście choinka, która znajduje się na Placu Chrobrego.

3 grudnia został ogłoszony coroczny plebiscyt na najładniej udekorowane miasto w Polsce pod hasłem "Świeć Się z Energą" . W ubiegłym roku Bielsko-Biała zajęło 1. miejsce w województwie sląskim i 4 w Polsce!

W ramach plebiscytu internauci wybiorą liderów poszczególnych regionów, a następnie spośród 16 kandydatów ogólnopolskiego zwycięzcę. Etap wojewódzki trwa od 3 do 26 grudnia, zaś walka o pierwsze miejsce w całym kraju od 28 grudnia 2012 roku do 6 stycznia 2013 roku.

W dotychczasowych trzech edycjach zwyciężał Rzeszów oraz dwukrotnie Szczecin. Triumfator plebiscytu, poza tytułem miasta z najpiękniejszą świąteczną iluminacją, otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD. Władze miasta będą mogły przeznaczyć nagrodę na wybrany cel charytatywny np. dla rodzinnego domu dziecka.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców i nie tylko do codziennego głosowaniana świąteczną iluminację Bielska-Białej. Więcej informacji na profilu www.facebook.com/swiecsie oraz stronach: www.swiecsie.pl i www.media.energa.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.